0,00 Kč
0
 
 
 

Sandále Green sport Barefoot

 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:1 231,40 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:1 490,00 Kč
   
 •  
 •  ks 
   
  Sandále Green sport Barefoot
   
   

  Sandále Green sport Bare-foot

  Specifikace:

  Jedná se o speciální obuv určenou pro chůzi v 3d terénu. Je nutné nacvičit vhodnou chůzi v této obuvi. Běh v této obuvi není pro zdraví nejvhodnější. Častým použitím této obuvi, zejména na rovném tvrdém povrchu se zákazník vystavuje možnému trvalému poškození pohybového aparátu. Koupením této obuvi zákazník potvrzuje, že byl s tímto rizikem seznámen a že mu rozumí. Výrobce ani prodejce nenese odpovědnost za možnou zdravotní újmu, způsobenou nevhodným použitím dané obuvi.

  Záruční podmínky:

  Záruční doba je poskytována 24 měsíců ode dne nákupu. Tato záruka se vztahuje na vady způsobené vadným materiálem, nebo vadným zpracováním výrobku. Záruka se nevztahuje na opotřebení obuvi nebo změny vzhledu vzniklé jejím užíváním. Dále na poškození v důsledku zanedbání řádné údržby či záměnou účelu použití obuvi. Nelze zaměňovat záruční dobu s životností výrobku. Životnost je dána způsobem a intenzitou užívání a může být kratší, než záruční doba. Vadný výrobek musí být ihned reklamován po zjištění vady u prodejce. Při reklamaci je nutno mít doklad o koupi a záruční list. Po uplynutí 24 měsíců záruční doby zaniká právo na reklamaci vad a jiné závazky ze záruční doby plynoucí.

  Správná velikost:

  Sandály by měli kopírovat tvar nohy. Ideální velikost by měla být taková, že ze strany paty a špičky zůstane 0,5 cm volného prostoru směrem ke kraji sandálů.

  Údržba sandálů:

  Kožená část není vhodná do vody, tudíž může při častějším použití v mokrém prostředí dojít ke ztvrdnutí kůže. Mokré sandály je třeba nechat pozvolna vyschnout při pokojové teplotě nebo ve stínu. Při teplotě nad 50 °C dochází k trvalému poškození sandálů. Sandály neperte v pračce a nečistěte je chemickými prostředky. Čištění provádějte jemným kartáčkem za sucha nebo pomocí vlažné vody (30 °C).

  Použité materiály:

  Svršek: PES

  Stélka: Useň

  Podešev: Kompaktní pryž - ANTI

  Vyrobeno v České republice

  Green sport s.r.o.

  Orlí 27

  Brno 602 00

  IČ: 25331612

   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
  0
   
  © Moravia Outdoor